» LG 50UP76703LB - 50 colos 4K UHD Smart LED TV
50UP76703LB.AEU
Gyártó: LG Felbontás: 3840 x 2160 Képátló: 50 Smart: Igen
38 értékelés
Ez a termék már nem rendelhető!
Elképzelhető hogy egy másik cikkszám alatt megtalálja az önnek megfelelő konfigurációt!
Kérem tekintse meg hasonló modelljeinket az alábbi linken!
Műszaki adatok:
  • Kijelző átmérő :126 cm
  • Típus: Okos TV
  • Kijelző technológia: LED
  • Speciális technológia: HDR
  • Képminőség: 4K
  • Megjelenés: 2021
  • Kijelző típusa: Sík
Okos tv
  • Operációs rendszer: webOS
  • Video streaming alkalmazások: YouTube , Netflix , HBOGo , Rakuten TV , Amazon Prime
  • Főbb jellemzők: Intelligens személyi asszisztens , Képernyő tükrözés
  • Mirroring: iOS , Android
  • Intelligens hangsegéd: Google assistant built in , Siri , ThinQ AI
  • Processzor típusa: Quad core
Videó jellemzők
  • Felbontás: 3840 x 2160
  • HDR technológia típusa: HDR 10 , HLG
  • Játék jellemzők: HGiG
  • Frissítési gyakoriság: 50 Hz
  • TV tuner rendszer: DVB-C , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2
Audio jellemzők
  • Hangrendszer: 2
  • Beépített hangszórók teljesítménye: 20 W
Kapcsolódás
  • Vezeték nélküli kapcsolat: Bluetooth , Wi-Fi
  • Portok: 1 x USB , 2 x HDMI , 1 x RJ-45 , CI+ slot , 1 x RF
  • Standard Wi-Fi: 802.11 ac
  • Bluetooth-verzió: 5.0
Energia fogyasztás
  • Energia besorolás: G energiaosztály
  • Energiafogyasztás / 1000 óra: 68 kWh
  • Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra: 88 kWh
  • Készenléti üzemmód áramfogyasztás: 0.5 W
  • Évi energiafogyasztás: 68 kWh
  • Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint: G energiaosztály
Méretek
  • Méretek állvánnyal: 967 x 622 x 216 mm
  • Méretek állvány nélkül: 967 x 564 x 57 mm