
73810
Levenhuk Blaze D200 digitális figyelőtávcső (73810)
Laptopszalon Pécs | külső raktáron |
A Levenhuk Blaze D200 digitális figyelőtávcső tökéletes megfigyelésekhez és természetfotózáshoz. Beépített digitális kamerával rendelkezik, amely 2 megapixeles minőségben képes képeket készíteni és 1080p felbontású videót képes rögzíteni. Az optika 20-szoros nagyítással rendelkezik, ami a vadvilág tanulmányozásához pótolhatatlanná teszi a figyelőtávcsövet: megfigyelheti még az ijedős és óvatos állatokat és madarakat is.
A Levenhuk Blaze D200 egy teljesen funkcionális figyelőtávcső, de önállóan nem használható. Ez a figyelőtávcső nem rendelkezik beépített kijelzővel vagy szemlencsével. Ezért külső eszközt kell csatlakoztatnia a kép megtekintéséhez, pl. számítógépet, laptopot, okostelefont vagy táblagépet. A kép valós idejű üzemmódban jelenik meg a képernyőn, szünetek vagy megszakítások nélkül. Videó felvételt indíthat, és képet készíthet a mellékelt szoftver segítségével. A készletben egy USB-kábel található.
A Levenhuk Blaze D200 figyelőtávcsövet háromlábú állványra kell szerelni. A vázon egy szabványos 1/4 -es menet található. A készletben megtalálható egy kis háromlábú állvány, amivel a figyelőtávcsövet asztalra vagy ablakpárkányra helyezheti.
Jellemzők:
- Figyelőtávcső digitális kamerával
- Alkalmas megfigyelésekhez, képek készítéséhez és videók rögzítéséhez
- Képminőség: 2 megapixeles, videóminőség: 1080p
- Számítógéphez, okostelefonhoz vagy táblagéphez csatlakoztatva
- A háromlábú állványt a készlet tartalmazza
A készlet tartalma:
- Digitális figyelőtávcső USB-kábellel
- Háromlábú állvány
- Objektívlencsét védő sapka (a vázhoz rögzítve)
- Szoftver CD
- OTG-kábel C-típusú csatlakozóval
- OTG-kábel mikro USB csatlakozóval
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
Használat | turista |
Háromlábú állvány a csomag tartozéka | igen |
Optikai anyagok | optikai üveg |
Optikai bevonat | teljesen bevonatolt |
Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 33 |
Nagyítás foka, x | 20 |
Látómező, ° | 4,1 |
Vízálló | nem |
Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | –10…+65 |
Váz | műanyag |
Ezenkívül | tápellátás: USB-kábelen keresztül; állandóan csatlakoztatni kell számítógéphez, okostelefonhoz vagy táblagéphez beépített digitális kamera; képek: *.jpeg, 2M; videó: *.avi, 1080p |
Rendeltetés | Általános használatra tervezett termék. A terméket 3 évnél idősebb gyermekek már használhatják. |
További berendezés csatlakoztatható | számítógéphez USB 2.0 porton keresztül csatlakoztatható, Windows 7/8/10 és Mac 10.12 és újabb verziójú operációs rendszerekkel kompatibilis okostelefonhoz vagy táblagéphez OTG-kábellel csatlakoztatható, Android 4.0 vagy újabb rendszerrel kompatibilis |
Felhasználói szint | kezdőknek |
Összeszerelés és beállítás | rendkívül egyszerű |
Háromlábú állvány | fém |
Menet | 1/4 |
Digitális kamera a csomag tartozéka | igen |
Képernyő típusa | nem |
Kiszállítási idők: amennyiben a fenti táblázatban bármely üzletünkben az "Azonnal" információ szerepel, akkor az adott terméket a 14:00-ig leadott rendelés esetén már másnapra ki tudjuk küldeni, illetve személyesen átvehető az üzletben a nyitvatartási idő alatt. Ha 1-3 nap szerepel, akkor másik üzletben illetve főraktáron elérhető a termék, ebben az esetben maximum 3 munkanapon belül tudjuk küldeni a csomagot. Amennyiben "érdeklődjön telefonon" státusszal jelölt termékről van szó, úgy általában 5 munkanap alatt tudjuk kiküldeni a csomagot.
További információkért kattints ide