70353
Levenhuk M130 BASE digitális kamera
| Laptopszalon Pécs | Külső raktáron |
A Levenhuk M130 BASE digitális kamera a mikroszkóp képének a számítógép képernyőjére továbbításához szükséges. Élőben megfigyelheted a mikroorganizmusokat vagy valós időben megvizsgálhatod a minták szerkezetét; a különböző üzemmódokkal pedig képeket készíthetsz és videókat vehetsz fel. A Levenhuk M130 BASE egy kiválóan használható eszköz otthoni kutatólaboratóriumokban és tanórákon.
A Levenhuk M130 BASE 1,3 megapixeles kamera képfelbontása 1280x1024 képpont. Videó készítésekor a képkocka-sebesség 7,5 és 12,5 képkocka/másodperc érték között változtatható.
Az alapbeállítás szerint a Levenhuk M130 BASE kamera bármilyen mikroszkóppal használható, amelynek a szemlencsecsöve 23,2 mm átmérőjű. Ha a kamerát más átmérőjű mikroszkóphoz szeretnéd csatlakoztatni, akkor használj adaptert (külön megvásárolható tartozék). A CD szoftver, illetve a kamera és számítógép összekötésére szolgáló USB-kábel megtalálható a csomagban.
A készletben szerepel egy különleges szoftvert tartalmazó CD-lemez, melynek segítségével szerkeszteni tudja az előzőleg lementett képeket: nagyíthat, vághat, megváltoztathatja a kontrasztot és más hasonló műveleteket végezhet.
Ahhoz, hogy a legtöbbet hozhassa ki az új kamerájából, bizonyosodjon meg felőle, hogy a számítógépe megfelel a gyártó által javasolt rendszerkövetelményeknek. Kompatibilis operációs rendszerek: Mac, Linux és Windows. Egy USB 2.0 port is szükséges a kellő kapcsolat létrehozásához. Ha a szoftver nem fut a számítógépén, akkor kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot és adja meg operációs rendszere típusát és verziószámát (Linux esetében a platform és a rendszermag verziószáma).
A legfrissebb, Windows-alapú Levenhuk szoftver nyolc nyelven érhető el: angol, francia, német, lengyel, orosz, egyszerűsített kínai, hagyományos kínai, török.
A Levenhuk digitális kamera a 23,2 mm átmérőjű szemlencsecsővel rendelkező mikroszkópokkal kompatibilis. A kamerát egy adapter segítségével más paraméterekkel rendelkező szemlencsecsőre is fel lehet szerelni (az adaptert a készlet nem tartalmazza).
A készlet tartalma:
- Levenhuk digitális mikroszkóp-kamera
- USB-kábel a számítógéphez, laptophoz vagy hálózathoz történő csatlakoztatáshoz
- Az üzembe helyezési útmutatót tartalmazó CD a képszerkesztő szoftverrel és a szükséges illesztőprogramokkal
- Használati útmutató és élettartam garancia
Egyéb jellemzők
| Képpont méret, μm: | 3.6x3.6 |
| Expozíciós idő: | automatikus |
| Fehéregyensúly: | automata, kézi |
| Expozíció-szabályozás: | automata, kézi |
| Szoftver-tulajdonságok: | expozíciós idő, fényerő, képméret |
| Rendszerkövetelmények: | Windows 8/10/11 (32 vagy 64 bites), Mac OS X, Linux, 2,8 GHz-es Intel® Core™ 2 vagy annál nagyobb teljesítményű processzor, legalább 2 GB RAM, USB 2.0 port, CD-ROM |
| Szoftver: | Levenhuk |
Kiszállítási idők: amennyiben a fenti táblázatban bármely üzletünkben az "Azonnal" információ szerepel, akkor az adott terméket a 12:00-ig leadott rendelés esetén már másnapra ki tudjuk küldeni, illetve személyesen átvehető az üzletben a nyitvatartási idő alatt. Ha 2-4 nap szerepel, akkor külső raktáron elérhető a termék, ebben az esetben általában 3-4 munkanapon belül tudjuk küldeni a csomagot. Amennyiben "érdeklődjön telefonon" státusszal jelölt termékről van szó, úgy a termék csak rendelésre elérhető, ez általában 5-10 munkanapos beérkezést jelent.
További információkért kattints ide
* A feltüntetett műszaki adatok és specifikációk tájékoztató jellegűek. Az esetleges hibákért és téves adatokért felelősséget nem vállalunk. Kérjük, a pontos és aktuális adatokról vásárlás előtt tájékozódjon a gyártó hivatalos weboldalán.

